sw szk 18 32 Święto Szkoły obchodziliśmy bardzo uroczyście. 22 listopada 2018 r. wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice oraz zaproszeni goście przybyli do naszej placówki, aby wspólnie świętować. O godzinie 9.00 odbyła się msza święta, którą odprawił nasz ksiądz katecheta Robert Duda.

k rec ojczyzna 18 16 W 2018 roku podejmowanych jest wiele przedsięwzięć i inicjatyw upamiętniających 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. To również znakomita okazja, by popularyzować wśród dzieci i młodzieży poezję o tematyce patriotycznej oraz kształtować poczucie silnej więzi emocjonalnej, społecznej i kulturowej z własnym narodem, z jego historią, tradycją i wartościami.

sw niep 18 43W słoneczne, listopadowe południe 8 listopada 2018 roku, wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście, zgromadzili się na sali gimnastycznej, by wspólnie świętować wyjątkową rocznicę, 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

apel 11 xi 18 04Z wdzięcznością za dar Niepodległości rozpoczął się kolejny dzień nauki – 9 listopada 2018r. w świątecznym nastroju. Od rana, podczas wszystkich przerw międzylekcyjnych, rozbrzmiewała muzyka patriotyczna, młodsi i starsi uczniowie mieli okazję wsłuchiwać się w słowa pieśni i piosenek z okresu I wojny światowej, jak również współczesnych pieśni o ukochanej Ojczyźnie.

niep konk 18 01 6 listopada 2018 r. z okazji 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości dla uczniów naszej szkoły została przygotowana gra dydaktyczna. niep konk 18 02 W rywalizacji brały udział po dwa trzyosobowe zespoły z klas: VII, VIII i III gim. Uczestnicy wcześniej otrzymali materiały, na podstawie, których przygotowane zostały zadania konkursowe.