profilaktyka 17 02 profilaktyka 17 0329 września dla uczniów klasy IV szkoły podstawowej i klasy III gimnazjum odbyły się zajęcia profilaktyczne. Prowadził je specjalista, Pan Paweł Jaworski.

psp 17 01psp 17 02 26 września 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Starej Wsi odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie z rodzicami. Na spotkanie to zaproszeni zostali także strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej.

ewakuacja 17 05 13 września w naszej szkole odbyła się próbna ewakuacja. Głównym celem przeprowadzonych ćwiczeń było zapoznanie uczniów i pracowników szkoły z praktycznym zastosowaniem procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia dla życia i zdrowia. O godzinie 9.25, po usłyszeniu sygnału alarmowego, nauczyciele wraz z uczniami, zachowując wszystkie procedury ewakuacji, przedostali się wyznaczonymi drogami do punktu zbiórki, którym jest boisko szkolne.

wycieczka iv 17 0127 września w piękny słoneczny dzień klasa IV szkoły podstawowej z wychowawczynią p. Wyżycką i p. Duchnik wybrała się na pieszą wycieczkę na Jeżową Wodę. Była to wycieczka integracyjna i na turystycznym szlaku podziwialiśmy piękno naszej okolicy. Jeżowa Woda to wierzchołek w Beskidzie Wyspowym. Znajduje się w Paśmie Ostrej, jego tereny są jednym z najlepszych punktów widokowych w regionie Limanowej.

bezp droga 17 01 Na zaproszenie dyrektora 7 września do naszej szkoły przyjechali policjanci. Na początku roku szkolnego spotkania takie odbywają się w większości szkół, gdyż należy zadbać o to, by po wakacyjnym odpoczynku dzieci przypomniały sobie i utrwaliły, jak poprawnie poruszać się po drodze. Słyszą o tym również od rodziców.