Protokół z posiedzenia Komisji Rekrutacyjnej do oddziałów przedszkolnych

na rok 2020/2021 z dnia 27 marca 2020 roku

Od poniedziałku 16 marca do 25 marca zajęcia w szkole zostają zawieszone. W czwartek i piątek w szkole będzie działać świetlica, jednak wyłącznie dla dzieci, które nie mogą pozostać w domu. Bardzo proszę wszystkich rodziców o nieprzysyłanie dzieci do szkoły już od czwartku.

origami1 20 12 Uczniowie klasy pierwszej bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach origami. Z dużym zaangażowaniem wykonują prace techniką origami płaskie z koła.

orig pszk 20 02orig pszk 20 01 Dzieci z oddziałów przedszkolnych bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach origami. Z dużym zaangażowaniem wykonują prace techniką origami płaskie z koła. Prace z gotowych kół przyklejają na kartce według instrukcji nauczyciela. Samodzielnie wykonane prace ozdabiają gazetki na korytarzach szkoły.

J. Ciągło

pp 20 01W dniu 20 lutego 2020 r. uczniowie klasy 1-3 mieli możliwość przypomnienia sobie i utrwalenia zasad udzielania pierwszej pomocy. Ratownik medyczny na początku przedstawił prezentację zawierającą trochę teorii. Największe zainteresowania wzbudziły wśród dzieci ćwiczenia praktyczne.

cert bezp szk 19

cert czyste pow 19