Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 22 czerwca - tj. piątek

Godzina 8:00 - zakończenie roku szkolnego dla uczniów szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego gr. OB
Godzina 9:30 - Msza Święta w sali gimnastycznej dla uczniów SP i Gimnazjum
- po Mszy Świętej zakończenie roku szkolnego dla uczniów Gimnazjum.

Planowany odwóz uczniów do Siekierczyny - godzina 12:00

nalogi 18 01 Z okazji Dnia profilaktyki w naszej szkole powstały liczne dekoracje, prezentujące skutki ulegania nałogom i zachęcające do zdrowego życia. Dekoracje umieszczone zostały w różnych częściach szkoły, by częstszy kontakt z zawartą tam treścią przekonał młodych do życia bez nałogów. Mamy nadzieję, że cel został osiągnięty!

przypominamy 18 01 W związku ze Światowym Dniem bez Papierosa, który przypada na 31 maja, uczennice z kl. II gimnazjum udały się do wszystkich klas naszej szkoły, od klasy IV SP,  z prezentacją dotyczącą palenia papierosów.