wycieczka 19 05  18 czerwca, dzień przed zakończeniem nauki, na wycieczkę dydaktyczną wybrali się uczniowie klasy VII i III gimnazjum wraz z wychowawcami: Panią Wiesławą Halat i Panią Dorotą Sewielską.

nagrody 19 03 nagrody 19 02nagrody 19 01 14 czerwca 2019 r. w sali konferencyjnej Urzędy Gminy w Limanowej odbyła się uroczystość podsumowania roku szkolnego 2018/2019, podczas której wręczono nagrody Wójta Gminy uczniom, nauczycielom i dyrektorom.

z r szk 19 38   „…bo chwile są jak motyle”

19 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Rok wyjątkowy, gdyż naukę w naszej szkole ukończyli zarówno uczniowie klasy VIII szkoły podstawowej, jak i uczniowie klasy III gimnazjum. To ostatni rocznik gimnazjum. Trochę żal…

dz mat przyr 19 06 dz mat przyr 19 0413 czerwca 2019 roku odbył się po raz drugi w naszej szkole dzień przedmiotów przyrodniczych i matematyki, który adresowany był do uczniów szkoły podstawowej i klasy IIIA gimnazjum. Jego celem było popularyzowanie i pogłębianie wiedzy z przedmiotów ścisłych oraz przekonanie dzieci i młodzieży, że każdy z nas może zostać naukowcem i badaczem. W przeprowadzenie pokazów i doświadczeń włączyli się uczniowie.