kozilek 20 02kozilek 20 01kozilek 20 03 Dzieci biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Idź Ty lepiej Koziołeczku, szukać swego Pacanowa”. Głównym założeniem projektu jest wprowadzenie dzieci w świat literatury dziecięcej oraz promowanie czytelnictwa. Co miesiąc będziemy wykonywać zaproponowane, przez twórców programu zadania. Pierwsze zadanie, które polegało na zapoznaniu z postacią Koziołka Matołka zostało wykonane.

Anna Florek

czyt bibl szk24 września uczniowie klasy pierwszej zostali pasowani na czytelników biblioteki szkolnej. Dzieci poznały regulamin wypożyczania książek oraz rozmieszczenie zbiorów bibliotecznych. Zakładki, które otrzymali na pamiątkę, będą im przypominały o tym uroczystym wydarzeniu. Na koniec spotkania przyszedł czas na najważniejsze, na pierwsze wypożyczenie książki. Na pewno w tym momencie radość nowych czytelników była największa. Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek i nieustannego rozwijania umiejętności czytania.

Marzena Banach

Szanowni Państwo,

Główny Inspektorat Sanitarny przygotował kampanię społeczną pod hasłem:

,,BEZPIECZNE WAKACJE - PRZEPIS GIS" kierowaną do rodziny korzystającej z różnych form wypoczynku wakacyjnego.

Na stronie www.gis.gov.pl i profilach GIS w mediach społecznościowych będą publikowane przydatne informacje i praktyczne porady, które pozwolą zdrowo cieszyć się latem!

Rozpoczęto od tematyki związanej z kleszczami, sukcesywnie będą dodawane kolejne materiały edukacyjne.

REGULAMIN ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Starej Wsi

z r szk 20 01  Uczniowie zakończyli rok szkolny, jakiego polska szkoła dotąd nie znała. Po trzymiesięcznym kształceniu na odległość, spowodowanym epidemią koronawirusa, przyszła pora na odebranie świadectw. Również w tym przypadku konieczne było zachowanie zasad bezpieczeństwa –prowadząc uroczystości w małych grupach i rezygnując z uścisków na pożegnanie, przed rozpoczęciem wakacyjnej przerwy.

cert bezp szk 19

cert czyste pow 19