patron szkoly 19 059

Stanisław Konarski - Nauczyciel Rzeczpospolitej

21 listopada w Szkole Podstawowej nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Starej Wsi odbyło się Święto Szkoły. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Jan Skrzekut - Wójt Gminy Limanowa, Edyta Król - Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół, Grzegorz Krzak - Zastępca Kierownika Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa, Iwona Wojak – Ćwik – Radna Gminy Limanowa, Jacenty Musiał – Dyrektor Biblioteki Gminnej w Starej Wsi, Ryszard Piszczek – Sołtys Starej Wsi, Elżbieta Mordarska – prezes ZNP w Limanowej i wielu innych.

gry zab 19 01 Dnia 19 listopada odbyły się zawody powiatowe w grach i zabawach organizowane przez Małopolski Ośrodek Sportowy w Limanowej. Naszą szkołę reprezentowało 9 osób, uczniów z klas I-III. W poszczególnych zabach prezentowali wysoki poziom sprawności fizycznej. Zobacz zdjęcia!

11 11 19 43

Jeszcze nie przebrzmiały echa obchodów stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, gdy kolejna rocznica zapukała do drzwi naszej szkoły. To już 101. rocznica odzyskania wolności naszej ukochanej Ojczyzny.

latawce 19 02Dzieci z klasy pierwszej postanowiły wypróbować na boisku szkolnym wykonane w czasie zajęć kolorowe latawce.