dz j 17 05 W dniu 16.11.2017r zorganizowany został w szkole Dzień Języków. Uczniowie mogli poznać dziesięć podstawowych powodów, dla których warto uczyć się języków obcych, a na przerwach sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego i niemieckiego biorąc udział w zabawie “POSZUKIWANY – POSZUKIWANA”. Rozstrzygnięty został też konkurs plastyczny pt.: “ Kraje anglojęzyczne i niemieckojęzyczne w moich oczach”. Wszystkie prace można było obejrzeć na korytarzu.

andrzejki 2017W dniu 23 listopada 2017 w naszej szkole odbyła sie Dyskoteka Andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski oraz Radę Rodziców. W jej trakcie nasi uczniowie mogli wyrzucić z siebie całe pokłady energii oraz zaprezentować swoje umiejętności taneczne. O oprawę muzyczną zadbał DJ Mateusz Gawlak, za co serdecznie mu dziękujemy. Przecież każdy wie, że podstawą udanej dyskoteki jest muzyka i oczywiście doborowe towarzystwo!

cyfrobezpieczni 17 Nasz szkoła w bieżącym roku realizuje projekt CYFROBEZPIECZNI. Podstawowym elementem cyfrowego bezpieczeństwa w szkołach jest wiedza i świadomość uczniów, rodziców i nauczycieli na temat możliwych zagrożeń i ryzyka związanego z korzystaniem z Internetu i nowoczesnych narzędzi cyfrowych. W ramach projektu utworzona została strona https://www.cyfrowobezpieczni.pl/, gdzie pojawiły się liczne materiały by skutecznie odpowiedzieć na problemy i wyzwania związane z bezpiecznym korzystaniem z zasobów cyberprzestrzeni. Dla rodziców film https://www.cyfrowobezpieczni.pl/strefa-rodzica.

sw szk 17 48

„Przez przeciwności ku gwiazdom”.

Kolejne Święto Szkoły już za nami…

28 listopada 2017 r. nasza szkoła obchodziła swoje święto. Uroczystość zainaugurowała msza święta odprawiona już tradycyjnie na sali gimnastycznej naszej szkoły,  w której udział wzięli zaproszeni goście, nauczyciele, rodzice i uczniowie.

su babeczki 17 0220 listopada, SU po raz kolejny zorganizował sprzedaż słodkości. Tradycyjnie, na stole pod gazetką Samorządu Uczniowskiego królowały pyszne babeczki, które rozeszły się w mgnieniu oka. Swoimi talentami kulinarnymi wykazały się uczennice z VI i VII klasy.