dz babci 19 26Jak co roku dzieci z oddziałów przedszkolnych i najmłodsi uczniowie z klasy 1 i 2 przygotowali pod kierunkiem wychowawczyń – p. Jolanty Ciągło, p. Elżbiety Daniel, p. Iwony Gawlak i p. Beaty Kuny oraz p. Anny Florek występ artystyczny dla zaproszonych Babć i Dziadków z okazji ich minionego święta.

p dorobku 19 22 12 stycznia 2019 r. odbył się Przegląd Dorobku Artystycznego Uczniów. Na scenie swoje talenty i artystyczne możliwości zaprezentowali zarówno nasi najmłodsi podopieczni, jak i starsi uczniowie. Swoją obecnością zaszczycili nas: pan Jan Skrzekut – Wójt Gminy Limanowa, pani Edyta Król – Dyrektor GZOS Limanowa, Stefan Hutek – Radny Powiatu Limanowskiego, Wojciech Korabik – Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa, Jacenty Musiał – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi, Radni Gminy Limanowa oraz emerytowani dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy szkoły.

sw szk 18 32 Święto Szkoły obchodziliśmy bardzo uroczyście. 22 listopada 2018 r. wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice oraz zaproszeni goście przybyli do naszej placówki, aby wspólnie świętować. O godzinie 9.00 odbyła się msza święta, którą odprawił nasz ksiądz katecheta Robert Duda.

phoca thumb l zywa l hist 18 13  „Ku Niepodległej” to tytuł żywej lekcji historii, która odbyła się w naszej szkole w dniu 13 listopada 2018 roku. Był to specjalny program upamiętniający 123 lata walki o wolność narodu polskiego. Zostały zaprezentowane dążenia niepodległościowe Polaków w okresie zaborów, powstania narodowe, sytuacje pod zaborami, ekwipunek i uzbrojenie Legionów Józefa Piłsudskiego.

k rec ojczyzna 18 16 W 2018 roku podejmowanych jest wiele przedsięwzięć i inicjatyw upamiętniających 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. To również znakomita okazja, by popularyzować wśród dzieci i młodzieży poezję o tematyce patriotycznej oraz kształtować poczucie silnej więzi emocjonalnej, społecznej i kulturowej z własnym narodem, z jego historią, tradycją i wartościami.