dz babci 19 26Jak co roku dzieci z oddziałów przedszkolnych i najmłodsi uczniowie z klasy 1 i 2 przygotowali pod kierunkiem wychowawczyń – p. Jolanty Ciągło, p. Elżbiety Daniel, p. Iwony Gawlak i p. Beaty Kuny oraz p. Anny Florek występ artystyczny dla zaproszonych Babć i Dziadków z okazji ich minionego święta.

W tym roku ze względu na to, że uroczystość Dnia Babci i Dziadka przypadała w czasie ferii zimowych dzieci zaprezentowały się dopiero 31 stycznia 2019r. Seniorzy mogli podziwiać swoje wnuki podczas inscenizacji, krótkich scenek humorystycznych, recytacji wierszy i śpiewania piosenek. Na zakończenie przedstawienia Grupa Regionalna pod opieką p. Iwony Gawlak przedstawiły zabawy dzieci z dawnych lat. Wszystkie występy bardzo się podobały i zebrały gromkie brawa. Po odśpiewaniu „Sto lat” miłym gościom i złożeniu im życzeń przez ukochane wnuki, babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców. W tym samym czasie dzieci po słodkim poczęstunku mogły potańczyć na sali gimnastycznej.

1. Ciągło, E. Daniel, I. Gawlak, B. Kuna