dz babci 19 26Jak co roku dzieci z oddziałów przedszkolnych i najmłodsi uczniowie z klasy 1 i 2 przygotowali pod kierunkiem wychowawczyń – p. Jolanty Ciągło, p. Elżbiety Daniel, p. Iwony Gawlak i p. Beaty Kuny oraz p. Anny Florek występ artystyczny dla zaproszonych Babć i Dziadków z okazji ich minionego święta.

W tym roku ze względu na to, że uroczystość Dnia Babci i Dziadka przypadała w czasie ferii zimowych dzieci zaprezentowały się dopiero 31 stycznia 2019r. Seniorzy mogli podziwiać swoje wnuki podczas inscenizacji, krótkich scenek humorystycznych, recytacji wierszy i śpiewania piosenek. Na zakończenie przedstawienia Grupa Regionalna pod opieką p. Iwony Gawlak przedstawiły zabawy dzieci z dawnych lat. Wszystkie występy bardzo się podobały i zebrały gromkie brawa. Po odśpiewaniu „Sto lat” miłym gościom i złożeniu im życzeń przez ukochane wnuki, babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez rodziców. W tym samym czasie dzieci po słodkim poczęstunku mogły potańczyć na sali gimnastycznej.

 

  1. Ciągło, E. Daniel, I. Gawlak, B. Kuna

czyste powietrze

szkola prom bezp

dobrze zaprojektowana

odblaksowa szkola

Początek strony