konk rec 18 04 5 marca 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki w Laskowej odbyła się XVI edycja Powiatowego Konkursu Poezji księdza Jana Twardowskiego „Śpieszmy się kochać ludzi...

O wygraną walczyło 48 osób. Występy oceniało jury w składzie: dr Katarzyna Pławecka pracownik naukowy Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, ksiądz Andrzej Wanat Proboszcz parafii w Laskowej, Małgorzata Mikulska Kierownik Sekcji Animacji Kultury Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu.

 

Konkurs rozstrzygnął się w dwóch kategoriach – grupa młodsza (uczniowie klas IV – VI) i grupa starsza (uczniowie klas VII-VIII oraz III gimnazjum). Poziom recytacji był naprawdę wysoki.

Naszą szkołę reprezentowali: Tomasz Wyżycki z klasy IV SP i Natalia Kędroń z klasy III Gimnazjum. Recytowali utwory z książki „Patyki i patyczki”. Obydwoje zaprezentowali się pięknie i zostali docenieni przez komisję. Tomasz Wyżycki zdobył wyróżnienie, Natalia Kędroń zajęła III miejsce. Jesteśmy z Was dumni. Życzymy sukcesów podczas kolejnych konkursów.

 

Do konkursu uczniów przygotowała D. Sewielska