konk pok 18 04  Karolina Dąbrowska, uczennica klasy VII SP, zajęła I miejsce w Powiatowym Konkursie na „Lapbook lekturowy” w kategorii kl. VII – VIII szkoły podstawowej.

Konkurs ten, zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 w Limanowej, był pierwszym tego rodzaju w naszym regionie i polegał na opracowaniu oraz wykonaniu książki tematycznej w formie lapbooka (tzw. „książki na kolanach”) na podstawie wybranej spośród podanych lektury obowiązkowej.

Uczestnicy musieli wykazać się przede wszystkim doskonałą znajomością treści lektury, pomysłowością i starannością. Przydatne były także umiejętności plastyczne. Karolina wybrała lekturę pt. „Mały Książę” omówioną na lekcjach języka polskiego w bieżącym roku szkolnym. 

Wręczenie nagród laureatom konkursu odbyło się 01.02.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Limanowej.

 

Opiekunem uczennicy była pani Marzena Piórkowska.

czyste powietrze

szkola prom bezp

dobrze zaprojektowana

odblaksowa szkola

Początek strony