konk liter 19 03 konk liter 19 01konk liter 19 02 17 maja w Zębie, najwyżej położonej miejscowości w Polsce, odbyło się wręczenie nagród osobom nagrodzonym i wyróżnionym w konkursie o Janie Pawle II. W tym roku nieco zmienił się tytuł konkursu: z „Jan Paweł II – Patron Najgodniejszy” na „Jan Paweł II – Mój Autorytet”. Nie zmieniła się numeracja – to już XVIII edycja tego konkursu. Tradycyjnie konkurs odbywa się w dwóch grupach wiekowych oraz w trzech kategoriach: plastyczny, literacki i informatyczny.

 

            Już kolejny raz możemy pochwalić się osiągnięciami w tym konkursie. Emilia Zoń, uczennica klasy VI, zajęła III miejsce w konkursie literackim. Wraz z innymi osobami nagrodzonymi z gminy Limanowa pojechałyśmy do Zębu po odbiór nagrody. Towarzyszyła nam piękna pogoda i świetne humory.

            W szkole w Zębie najpierw odbył się krótki program artystyczny przygotowany przez uczniów szkoły, następnie pan dyrektor i wójt gminy Poronin wręczyli piękne nagrody.

Zanim wróciłyśmy do busa, podziwiałyśmy dekoracje, prace plastyczne nadesłane na konkurs, gazetki; przyglądałyśmy się zdjęciom absolwentów szkoły, a właściwie zdjęciu Kamila Stocha, słynnego skoczka narciarskiego. Ten sympatyczny młody człowiek to duma szkoły w Zębie.

            Naszą dumą są tacy uczniowie jak Emilia. To ich pracowitość i zaangażowanie przyczynia się do sukcesów naszej szkoły.

Uczennicę do konkursu przygotowała Dorota Sewielska

cert bezp szk 19

cert czyste pow 19

cert nie pal 19

cert bieg po zdr 19

cert trzymaj form 19

Początek strony