nagrody 19 03 nagrody 19 02nagrody 19 01 14 czerwca 2019 r. w sali konferencyjnej Urzędy Gminy w Limanowej odbyła się uroczystość podsumowania roku szkolnego 2018/2019, podczas której wręczono nagrody Wójta Gminy uczniom, nauczycielom i dyrektorom.

 

   Uczestników uroczystości na wstępie powitali Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Stanisławem Młyńskim. Pogratulowali uczniom sukcesów w nauce, a obecnym nauczycielom złożyli wyrazy uznania i podziękowania za sumienną i rzetelną pracę. Podziękowania za cały rok współpracy do dyrektorów szkół oraz nauczycieli skierowała Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyta Król.
Podczas uroczystości uczniom oraz nauczycielom wręczone zostały podziękowania. Uczniowie otrzymali podziękowania za szczególne osiągnięcia w nauce, a także w dziedzinie kultury i sportu.

  Z naszej szkoły do tego zaszczytnego wyróżnienia zaklasyfikowały się dwie uczennice: Emilia Zoń – za zajęcie III miejsca w XVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „Jan Paweł II – Mój Autorytet” oraz Faustyna Król – podwójna finalistka konkursów kuratoryjnych: Małopolskiego Konkursu Chemicznego i Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. Na nagrodę Wójta Gminy w tym roku zasłużyły cztery panie. Trzy nauczycielki za sukcesy w pracy dydaktycznej, Panie: Maria Wyżycka, Dorota Sewielska i Joanna Janik – Kita oraz odchodząca w tym roku na emeryturę kucharka – Pani Ewa Włodarczyk – Detienne. Za właściwe kierowanie placówką, sukcesy uczniów, zaangażowanie nauczycieli, dbałość o bezpieczeństwo wyróżniony Nagrodą Wójta został dyrektor, Pan Marek Twaróg.

  Na koniec uroczystego spotkania złożono sobie wzajemne życzenia: bezpiecznych wakacji, radosnych, pięknych oraz by okres odpoczynku był czasem gromadzenia sił do dalszej pracy w nowym roku szkolnym.