rozp r szk 19 23

   „Był taki wrzesień - Jest taki wrzesień”. – te słowa były mottem rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020 w Szkole Podstawowej nr 2 w Starej Wsi. Uroczysta akademia odbyła się 2 września 2019 r. w sali gimnastycznej. O godzinie 8:30 wszyscy wzięli udział w mszy świętej, którą odprawił ksiądz Robert Duda. Następnie głos zabrał dyrektor szkoły pan Marek Twaróg oraz sołtys wsi – pan Ryszard Piszczek. Dyrektor, w swoim przemówieniu nawiązał do tragicznych wydarzeń z 1939 roku.

 

Kolejnym punktem akademii była część artystyczna, którą przygotowali uczniowie kl. V pod opieką p. Lucyny Pazdur i p. Anny Florek. W pierwszej części uczczono pamięć tych, którzy 80 lat temu, oddali życie za Ojczyznę w trakcie największej wojny w historii świata. Druga część poświęcona była  powitaniu szkoły. Starsi koledzy szczególnie ciepło przywitali najmłodszych, dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klasy I.

Następnie uczniowie udali się do klas, na spotkanie ze swoimi wychowawcami. 

cert bezp szk 19

cert czyste pow 19

cert nie pal 19

cert bieg po zdr 19

cert trzymaj form 19

Początek strony