zaj otw 19 05Jakiś czas temu w oddziale przedszkolnym 0c - dzieci 6 letnich odbyły się zajęcia otwarte z rodzicami. Spotkanie miało postać warsztatowych zajęć plastycznych, a inspiracją do powstałych prac był wiersz D. Gellner "Kolorowy potwór".

Najpierw dzieci na podstawie wiersza utrwalały nazwy zdrowych warzyw, z których zbudowana była postać, a następnie wspólnie z rodzicami projektowały własne postacie, które miały składać się z warzyw, owoców z dodatkami ususzonych liści. Każdemu stworkowi nadano imiona, a chętni rodzice ułożyli wiersze prezentujące swoją twórczość. Wszystkie prace były bardzo kreatywne, a przede wszystkim wyzwoliły wiele uśmiechów i radości:) Zapraszam do obejrzenia galerii.

cert bezp szk 19

cert czyste pow 19