Konkurs na najciekawsze przebranie za postać literacką lub bajkową

bal 20 3213 lutego 2020 roku odbył się Literacki Bal Karnawałowy dla uczniów klas 1-3, podczas którego został przeprowadzony konkurs na najciekawsze przebranie za postać bajkową lub literacką. Wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością.

Na uwagę zasługuje duży wkład rodziców, a nawet dziadków w przygotowanie strojów. Galeria postaci była barwna i ciekawa.  Podczas wręczenia nagród przez dyrektora szkoły pana Marka Twaroga uczennica klasy pierwszej Ania Koza wyrecytowała wiersz Juliana Tuwima pt. „Murzynek Bambo”. Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Słowa podziękowania kierujemy również do Rady Rodziców za ufundowanie nagród.

Laureaci konkursu:

Antoni Olchawa kl. 2 – I miejsce