wycieczka iv 17 0127 września w piękny słoneczny dzień klasa IV szkoły podstawowej z wychowawczynią p. Wyżycką i p. Duchnik wybrała się na pieszą wycieczkę na Jeżową Wodę. Była to wycieczka integracyjna i na turystycznym szlaku podziwialiśmy piękno naszej okolicy. Jeżowa Woda to wierzchołek w Beskidzie Wyspowym. Znajduje się w Paśmie Ostrej, jego tereny są jednym z najlepszych punktów widokowych w regionie Limanowej.

Mogliśmy stamtąd obserwować Beskid Sądecki, Pasmo Łososińskie, Gorce, ale również z racji dobrej widoczności Tatry. Z góry pięknie widoczne kościoły w Kaninie, Siekierczynie i Młyńczyskach. Wszyscy bardzo szczęśliwi i radośni wrócili do domów, z przekonaniem, że warto było się wybrać i takie wycieczki należy organizować częściej.

czyste powietrze

szkola prom bezp

dobrze zaprojektowana

odblaksowa szkola

Początek strony