Szanowni Państwo,

Główny Inspektorat Sanitarny przygotował kampanię społeczną pod hasłem:

,,BEZPIECZNE WAKACJE - PRZEPIS GIS" kierowaną do rodziny korzystającej z różnych form wypoczynku wakacyjnego.

Na stronie www.gis.gov.pl i profilach GIS w mediach społecznościowych będą publikowane przydatne informacje i praktyczne porady, które pozwolą zdrowo cieszyć się latem!

Rozpoczęto od tematyki związanej z kleszczami, sukcesywnie będą dodawane kolejne materiały edukacyjne.

 

Na stronie internetowej WSSE w Krakowie https://wsse.krakow.pl/page/bezpieczne-wakacje-przepis-gis-by-maly-kleszcz-nie-stal-sie-duzym-problemem/#more-7843 oraz FB WSSE w Krakowie także zamieszczono informację o kampanii i materiały edukacyjne.

Z poważaniem

Grażyna Orzeł - starszy asystent

Stanowisko Pracy ds. Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia

tel. 18  33 72 101 wew. 314

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Limanowej

  1. M.B.Bolesnej 16B 34-600 Limanowa

www.psselimanowa.wsse.krakow.pl

Informuję, że Administratorem Danych Osobowych jest Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Limanowej z siedzibą przy ul. M.B.Bolesnej 16B, 34-600 Limanowa, www.psselimanowa.wsse.krakow.pl; e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; adres skrytki ePUAP: /Sanepidlimanowa/skrytka, centrala tel.: (+48) 18 33 72 101. Każda osoba przesyłając wiadomość zawierającą jej dane osobowe drogą elektroniczną ma prawo dostępu do tych danych, żądania ich usunięcia, sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub sprzeciwu wobec ich przetwarzania w związku z jej szczególną sytuacją. Przesyłane dane będą przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do udzielenia odpowiedzi.