ozd sw 20 05 Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, w oddziałach przedszkolnych został zorganizowany konkurs na ozdobę bożonarodzeniową. W konkursie mogły brać udział wszystkie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola, wraz z rodzicami. Został on podzielone na dwie kategorie - I dzieci młodsze 3, 4 letnie, oraz II dzieci starsze 5, 6 letnie.

Ostatecznie wpłynęło aż 72 wykonanych prac! Wszystkie były bardzo ciekawe, pomysłowe i  oryginalne, wykonane w mniejszym lub większym stopniu 

z pomocą rodziców. Jury musiało jednak wyłonić zwycięzców, i tak oto:


W kategorii dzieci młodszych:
I miejsce zajął  - Mikołaj P.
II miejsce - Amelia N.
III miejsce - Łukasz P.

W kategorii dzieci starszych:
I miejsce - Antoni K.
II miejsce - Karol M.
III miejsce - Alicja F.

                Zostały również przyznane wyróżnienia, a także specjalna nagroda publiczności dla Jagody W., która wraz z mamą wykonała  upieczoną, pachnącą chatkę z piernika. Miejsce I, II i III
w obydwu kategoriach zostały uhonorowane nagrodami rzeczowymi, które uroczyście wraz
z dyplomami wręczył Dyrektor Szkoły. Wszystkie dzieci, które brały udział w konkursie otrzymały upominki, nie zabrakło również czegoś słodkiego dla pozostałych. Składamy serdeczne podziękowania sponsorom, dzięki którym mogliśmy nagrodzić dzieci za ich trud, zapał, chęć do pracy,
a także kreatywność i wyobraźnię. Sponsorami nagród byli: Pan Bartłomiej Bieda, Pan Stanisław Rapacz, Pani Joanna Krajewska - Pachut, Małgorzata i Paweł Kulak, Firma Iwex Iwona Wojak - Ćwik, oraz Marek Krajewski Traktor Serwis. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom
i sponsorom za zaangażowanie i hojność, chęć włączenia sie w życie szkoły, a także nauczycielkom wychowania przedszkolnego za zorganizowanie konkursu, który był bardzo miłym akcentem świątecznym.

                Pozostając przy akcentach i klimacie świątecznym, pragnę nadmienić, iż w naszej szkole zewsząd czuć atmosferę świąt, której wyrazem są świąteczne dekoracje obok sal i na holu, prace plastyczne wykonywane przez dzieci, a także wspólne kolędowanie, które było uwiecznieniem naszego konkursu. Prace konkursowe cieszą się tak dużym powiedzeniem, że rodzice zgodzili się przeznaczyć je na kiermasz świąteczny, z którego dochód, tak jak w ubiegłym roku zostanie przeznaczony na rzecz dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Mamy nadzieję, że kolejny konkurs  będzie cieszył się równie dużym powodzeniem! Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!