swietl szk 17 01 Podczas zajęć świetlicowych dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa. We wrześniu wszyscy uczniowie korzystający z zajęć zapoznani zostali z zasadami bezpiecznego zachowania się w budynku szkoły, na boisku szkolnym i placu zabaw czy podczas spacerów.

 

Wiele zabaw  i prac plastycznych dotyczyło tej właśnie tematyki Okolicznościowe gazetki pojawiły się nie tylko w świetlicy, ale i na korytarzach i w innych salach.

   Zajęcia świetlicowe są różnorodne. Można budować z klocków, kolorować, rozegrać mecz piłki nożnej (niestety, tylko przy pomocy piłkarzyków), zagrać w gry planszowe. Niewątpliwie najbardziej atrakcyjnymi zajęciami dla uczniów są zajęcia plastyczno – techniczne. Swoje prace uczniowie nnajchętniej zabierają do domu, tylko część z nich stanowi dekorację sali.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do świetlicy szkolnej. Zabawa gwarantowana.

czyste powietrze

szkola prom bezp

dobrze zaprojektowana

odblaksowa szkola

Początek strony