drzewo przyjaciel 17 01drzewo przyjaciel 17 02W dniu 20 października 2017 roku członkowie SKKT uczestniczyli  w 15 edycji programu Święto Drzewa Klubu Gaja pod hasłem „Drzewo – Przyjaciel”. Przyjaźń to wielka wartość. Przyjaciele to ci, którzy stoją przy nas i są z nami w każdym momencie życia. Dobrym i tym gorszym. Takie właśnie są dla nas drzewa. Karmią, wspomagają, ochraniają. Są niezastąpione w swojej przyjacielskiej roli.

 

Z tej okazji uczniowie przygotowali  gazetkę ścienną, zorganizowali konkurs ,,Jakie to drzewo”, częstowali  babeczkami z owocami leśnymi  . Również w tym dniu przybył do szkoły  pracownik Powiatowego Centrum Ekologicznego pan Piotr Ociepka, który przeprowadził  zajęcia  terenowe  ucząc uczniów sadzenia drzew.

czyste powietrze

szkola prom bezp

dobrze zaprojektowana

odblaksowa szkola

Początek strony