surowce 17 02  surowce 17 01Kolejny już raz członkowie koła SKKT włączyli się aktywnie do wspierania działań na rzecz ratowania naszej planety biorąc udział w 24 edycji akcji Sprzątanie Świata. Celami tegorocznej akcji była zmiana postrzegania odpadów jako „śmieci” i dostrzeżenie ich surowcowego potencjału oraz zainspirowanie i zaktywizowanie Polaków do działania na rzecz środowiska i promowanie obowiązującego od 1 lipca 2017 roku standardu selektywnej zbiórki.

Tradycyjne porządkowano zarówno teren przy szkole, jak również pobocza miejscowych dróg i obrzeża lasu. Dodatkowo członkowie koła przygotowali dla uczniów klas 0-III krótką inscenizacją o trzech agentach Smrodku, Szlamiku i Detergenciku ukazując maluchom skutki śmiecenia i jednocześnie zachęcając  ich do przyłączenia się do akcji .

czyste powietrze

szkola prom bezp

dobrze zaprojektowana

odblaksowa szkola

Początek strony