k j niem 18 01 Dnia 16 marca br. odbył się w Szkole Podstawowej w Mordarce II Gminny Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów z terenu gminy Limanowa. k j niem 18 02Został on przeprowadzony w dwóch kategoriach: klasy VII oraz klasy II i III oddziałów gimnazjalnych.

Naszą szkołę reprezentowała Anna Liptak z klasy III oraz Mateusz Pietrucha  z klasy 7.

Po godzinnym zmaganiu się z testem komisja wyłoniła zwycięzców, którzy otrzymali nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Limanowa.

Zwycięzcy konkursu w kategorii: SZKOŁA PODSTAWOWA

1. miejsce- Anna Król ( Szkoła Podstawowa w Mordarce)
  2. miejsce- Dorota Pałka ( Szkoła Podstawowa w Pasierbcu)

III. miejsce- Barbara Kożuch ( Szkołą Podstawowa w Kaninie)

Zwycięzcy konkursu w kategorii: GIMNAZJUM

1. miejsce- Anna Liptak ( oddział gimnazjum w Szkole Podstawowej w Starej Wsi II)
  2. miejsce- Gabriela Mól ( oddział gimnazjum w Szkole Podstawowej w Mordarce)

III. miejsce- Gabriela Anna Wiewióra ( oddział gimnazjum w Szkole Podstawowej w Męcinie I)

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu oraz życzymy dalszych sukcesów językowych.

Małgorzata Czepiel