konk chem 18 01W dniu 23 kwietnia br. w Szkole Podstawowej konk chem 18 02im. ks. Józefa Górszczyka w Pisarzowej odbył się III Gminny Konkurs Chemiczny. W zmaganiach konkursowych wzięli udział uczniowie ze szkół gminy Limanowa: Szkoły Podstawowej nr 1 w Męcinie, Szkoły Podstawowej w Mordarce, Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi, Szkoły Podstawowej w Pisarzowej.

 Zwycięzcami zostali:

I miejsce – Natalia Ryś - uczennica III klasy gimnazjum ze Szkoły Podstawowej w Mordarce,

II miejsce - Anna Liptak - uczennica III klasy gimnazjum ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi,

III miejsce – Magdalena Mordarska - uczennica III klasy gimnazjum ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowej,

IV miejsce – Karolina Saczka - uczennica III klasy gimnazjum ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi,

Z naszej szkoły do konkursu zakwalifikowała się również Justyna Król z klasy II gimnazjum, która poradziła sobie z większością zadań i mamy nadzieję, że będzie reprezentować szkołę w IV edycji konkursu.

czyste powietrze

szkola prom bezp

dobrze zaprojektowana

odblaksowa szkola

Początek strony