„Czytanie zbliża”

 bib 17 02bib 17 03 9 czerwca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach integracyjno-edukacyjno-czytelniczych. „ Aktorzy, seniorzy, rodzice czytają dzieciom. Dzieci czytają dorosłym". Gośćmi specjalnymi spotkania byli Hanna Bieluszko i Jerzy Światłoń aktorzy Teatru Słowackiego w Krakowie. 

Warsztaty odbyły się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi w ramach XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom.  W tym roku akcja odbywała się pod hasłem „ Czytanie zbliża”. Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom to największe doroczne święto w ramach, trwające nieprzerwanie od 2001 roku, kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Celem akcji jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci poprzez różnorodne działania w bibliotekach, szkołach i innych placówkach w całym kraju.

HPV 240x400px

nie pal

palenie jest slabe

zywienie

czyste powietrze

szkola prom bezp

dobrze zaprojektowana

odblaksowa szkola

trzymaj forme

Początek strony