wydarz 21 01"Dotychczasowymi wydarzeniami grupowymi w oddziale 0d był udział dzieci w przeglądzie dentystycznym, spotkanie z policjantką, Mikołajki, przegląd nowych książek w bibliotece, do której zaprosiła nas pani Dorotka S. Dzieci brały również udział w zabawie andrzejkowej. Zapraszamy do galerii"

zab karawal 21 14  W oddziałach przedszkolnych jak co roku odbyła się zabawa karnawałowa. Nie brakowało pomysłowych strojów i tańców. Zabawa była wyśmienita!

zaj z rob 21 04 Niedawno do oddziału 0c zawitał nowy kolega - ma na imię Photon i będzie uczył dzieci programowania. Małymi krokami dzieci zapoznają się z Photonem i jego właściwościami, tak aby mogły wchodzić na coraz to wyższe szczeble umiejętności programowania.

dz b dz 21 01dz b dz 21 02dz b dz 21 03   Dzień Babci i Dziadka, można powiedzieć że obchodziliśmy w "zaciszu" szkoły, gdyż zamiast występu dla licznych gości, nagraliśmy film prezentujący przygotowane piosenki i wiersze, które dzieci mogły przekazać babciom i dziadkom. Dzieci wykonały także laurki w postaci stojących serc z własnoręcznie wykonanymi obrazkami. Dziękujemy Ks. Robertowi Dudzie za pomoc w montażu filmu, a wszystkim babciom i dziadkom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!

bal przedsz 21 01bal przedsz 21 02bal przedsz 21 03

4 lutego nasza sala zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną księżniczek, kowboi, kotków, spider-menów, klaunów, tygrysów oraz innych barwnych postaci z bajek. Dzieci świetnie się bawiły przy dźwiękach skocznej muzyki, uczestnicząc w zabawach proponowanych przez nauczycielki.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu strojów.