mikolajki 0 20 02 mikolajki 0 20 01  Tegoroczne spotkanie  z Mikołajem, jak wszystko wokół odbyło się w wyjątkowych okolicznościach, jednak cieszymy się, że Mikołaj mógł jednak odwiedzić dzieci z oddziałów przedszkolnych "osobiście". Mamy nadzieję, że dzieci zapamiętają rady Świętego Mikołaja na przyszły rok i równie radośnie będą Go oczekiwały :)

andrzejki 20 06Tegoroczny Bal Andrzejowy co prawda odbywał w mniejszym gronie niż zazwyczaj, ale nie zabrakło na nim tańców, zabaw, a także wróżb! Najpierw jednak dzieci oglądały film edukacyjny aby dowiedzieć się skąd wziełą się tradycja zabaw i wróżb Andrzejowych, w których brały udział.

dz plusz misia 20 03dz plusz misia 20 01dz plusz misia 20 02 W tym roku Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był ochodzony nieco inaczej. Niestety nie było z nami naszych "włochatych", "pusztystych" przyjaciół, dlatego też dzieci stworzyły swoje misie w formie pracy plastycznej. Dzieci opowiadały także historie o swoich puchatych misiach, które mają w domach. Każdemu Misiowi zostało nadane imię. Niech umilają nam czas i tworzą łądną dekorację!

sw niep 20 02Od najmłodszych lat, zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego kształtujemy u dzieci postawy patriotyczne, dlatego też dzieci z oddziałów przedszkolnych w dniu 10 listopada o godzinie 11.11, a więc w przededniu Święta Odzyskania Niepodległości, z flagami w ręku, uroczyście odśpiewały hymn Polski.

przeg dent 20 01"Dzieci z oddziału 0c wybrały się na zaproszenie stomatologa na przegląd dentystyczny. Mali pacjenci otrzymali dyplomy za odwagę. Mamy nadzieję, że będą pamiętali o prawidłowej higienie jamy ustnej! ".