Gminna gimnazjada w Piłce Ręcznej Dziewcząt - 20.03.2014

Reprezentacja Naszego Gimnazjum:

  1. Małgorzata Biernat
  2. Agnieszka Postrożny
  3. Klaudia Smaga
  4. Sylwia Szewczyk
  5. Joanna Tokarczyk
  6. Agnieszka Wrońska
  7. Katarzyna Tokarz
  8. Roksana Florek
  9. Zuzanna Jagieła
  10. Dominika Talarczyk

Grupa A

Pasierbiec

Mordarka

Stara Wieś II

Pkt.

Miejsce

Pasierbiec

 

1 : 4

1 : 2

0

III

Mordarka

4 : 1

 

2 : 0

4

I

Stara Wieś II

2 : 1

0 : 2

 

2

II

Kolejność meczy w grupie A:

1. Publiczne Gimnazjum w Pasierbcu - Publiczne Gimnazjum w Mordarce                       1 : 4

2. Publiczne Gimnazjum w Mordarce - Publiczne Gimnazjum w Starej Wsi II                  2 : 0

3. Publiczne Gimnazjum w Starej Wsi II - Publiczne Gimnazjum w Pasierbcu                  2 : 1

 

Grupa B

Pisarzowa

Stara Wieś I

Rupniów

Pkt.

Miejsce

Pisarzowa

 

3 : 4

3 : 1

2

II

Stara Wieś I

4 : 3

 

8 : 0

4

I

Rupniów

1 : 3

0 : 8

 

0

III

Kolejność meczy w grupie B:

1. Publiczne Gimnazjum w Pisarzowej - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Starej Wsi             3 : 4

2. Publiczne Gimnazjum w Rupniowie - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Starej Wsi              0 : 8

3. Publiczne Gimnazjum w Rupniowie - Publiczne Gimnazjum w Pisarzowej                    1 : 3

 

MECZE FINAŁOWE:

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Starej Wsi - Publiczne Gimnazjum w Starej Wsi II              0 : 0

po dogrywce 0 : 0 , w karnych wygrywa Publiczne Gimnazjum nr 1 w Starej Wsi.

Publiczne Gimnazjum w Pisarzowej - Publiczne Gimnazjum w Mordarce                         1 : 6

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Starej Wsi - Publiczne Gimnazjum w Pisarzowej                 2 : 0

Publiczne Gimnazjum w Mordarce - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Starej Wsi                   5 : 1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I miejsce           Publiczne Gimnazjum w Mordarce

II miejsce         Publiczne Gimnazjum nr 1 w Starej Wsi

III miejsce         Publiczne Gimnazjum w Starej Wsi II

IV miejsce         Publiczne Gimnazjum w Pisarzowej

V – VI miejsce Publiczne Gimnazjum w Pasierbcu, Publiczne Gimnazjum w Rupniowie

Gminne Igrzyska Młodziezy Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Chłopców - 17.03.2014

Drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi

  1. Michał Piórkowski
  2. Krzysztof Wielek
  3. Miłosz Łyszczarz
  4. Krzysztof Bubula
  5. Gabriel Tokarz
  6. Rafał Duchnik
  7. Artur Tokarz
  8. Michał Talarczyk
  9. Michał Małucha
  10. Jakub Franczak

Reprezentacje szkół podstawowych rywalizowały ze sobą w trzech grupach, grając systemem „każdy z każdym”. Następnie zwycięscy poszczególnych grup stoczyli zacięte pojedynki o poszczególne miejsca na podium.

Oto wyniki meczów w poszczególnych grupach:

Grupa A

SP nr 1 Stara Wieś

SP nr 2 Stara Wieś

SP Pasierbiec

Pkt.

Miejsce w grupie

SP nr 1 Stara Wieś

 

5 : 1

4 : 2

4

I

SP nr 2 Stara Wieś

 1 : 5

 

 3 : 2

 2

 II

SP Pasierbiec

2 : 4

2 : 3

 

0

III

Grupa B

SP Mordarka

 SP Młynne

 SP Wysokie

 Pkt.

Miejsce w grupie

SP Mordarka

 

 6 : 4

 3 : 4

 2

 II

 SP Młynne

 4 : 6

 

 1 : 3

 0

 III

 SP Wysokie

 4 : 3

 3 : 1

 

 4

 I

Grupa C

SP nr 1 Siekierczyna

SP nr 2 Siekierczyna

SP Rupniów

Pkt.

Miejsce w grupie

SP nr 1 Siekierczyna

 

 2 : 4

 3 : 3

 1

 III

SP nr 2 Siekierczyna

 4 : 2

 

 1 : 2

 2

 II

 SP Rupniów

 3 : 3

 2 : 1

 

 3

 I

 

oraz mecze finałowe:

Mecze finałowe

SP nr 1 Stara Wieś

 SP Wysokie

SP Rupniów

 Pkt.

 Miejsce

SP nr 1 Stara Wieś

 

 6 : 0

 5 : 1

 4

 I

 SP Wysokie

 0 : 6

 

 2 : 1

 2

 II

SP Rupniów

 1 : 5

 1 : 2

 

 0

 III

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I miejsce:                  Szkoła Podstawowa nr 1 w Starej Wsi

II miejsce:                 Szkoła Podstawowa w Wysokiem

III miejsce:                Szkoła Podstawowa w Rupniowie

IV – VI miejsce:        Szkoła Podstawowa nr 2 w Starej Wsi

                                   Szkoła Podstawowa w Mordarce

                                   Szkoła Podstawowa nr 2 w Siekierczynie

VII – IX miejsce:      Szkoła Podstawowa w Pasierbcu

                                   Szkoła Podstawowa w Młynnem

                                   Szkoła Podstawowa nr 1 w Siekierczynie

Gminna Gimnazjada w Piłce Ręcznej Chłopców - 12.03.2014

Reprezentacja Publicznego Gimnazjum w Starej Wsi II

  1. Dawid Wojcieszczak
  2. Krzysztof Biernat
  3. Michał Tokarczyk
  4. Dominik Łyszczarz
  5. Łukasz Wojak
  6. Adrian Maciejowski
  7. Dariusz Florek
  8. Marcin Duchnik
  9. Szczepan Kotlarz

 

Rupniów

Pasierbiec

Mordarka

Stara Wieś I

Stara Wieś II

Pkt.

Miejsce

Rupniów

 

4 : 6

8 : 9

6 : 7

11 : 6

4

IV

Pasierbiec

6 : 4

 

4 : 2

7 : 6

8 : 0

8

I

Mordarka

9 : 8

2 : 4

 

7 : 6

16 : 2

6

II

Stara Wieś I

7 : 6

6 : 7

6 : 7

 

12 : 3

4

III

Stara Wieś II

6 : 11

0 : 8

2 : 16

3 : 12

 

0

V

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I miejsce           Publiczne Gimnazjum w Pasierbcu

II miejsce         Publiczne Gimnazjum w Mordarce

III miejsce         Publiczne Gimnazjum nr 1 w Starej Wsi

IV miejsce         Publiczne Gimnazjum w Rupniowie

V miejsce        Publiczne Gimnazjum w Starej Wsi II

Strona 1 z 14

HPV 240x400px

nie pal

palenie jest slabe

zywienie

czyste powietrze

szkola prom bezp

dobrze zaprojektowana

odblaksowa szkola

trzymaj forme

Początek strony