Ognisko integracyjne w ramach "Szkoły Współpracy"

ognisko-inegr 14 04Gimnazjum Publiczne w Starej Wsi II od czerwca 2014r. bierze udział w ogólnopolskim projekcie Ministerstwa Edukacji Narodowej - „Szkoła Współpracy.

Czytaj więcej: Ognisko integracyjne w ramach "Szkoły Współpracy"

Celem projektu „Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły” – jest wzmocnienie współpracy pomiędzy wszystkimi podmiotami tworzącymi społeczność szkolną. W efekcie zrealizowanych działań w szkole zostanie opracowany i wdrożony program współpracy „szyty na miarę”, przy zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli. Przedstawiciele społeczności szkolnej już uczestniczyli w zajęciach warsztatowych prowadzonych przez trenerów projektu.Jednym ze  wspólnych działań będzie akcja "Przytulić szkołę". Projekt zakończy się w 2015r.

HPV 240x400px

nie pal