dz nauc1618 01 W piątek 12 października uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Święto to połączono z uroczystością Ślubowania klas pierwszych.

Już o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej wszyscy zgromadziliśmy się licznie wraz z Dyrektorem Szkoły – p. Markiem Twarogiem, nauczycielami, pracownikami szkoły jak również zaproszonymi gośćmi : p. Marianem Mąką– Zastępcą Wójta Gminy Limanowa, p. Edytą Król – Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół, byłymi dyrektorami naszej szkoły – p. Józefem Smędą i p. Marią Kądziołką oraz nauczycielem emerytowanym - p. Hanną Biedroń. Na początku głos zabrał Dyrektor Szkoły, który powitał społeczność szkolną, przybyłych gości i w swoim krótkim przemówieniu podziękował nauczycielom i pracownikom szkoły za ich codzienny trud i zaangażowanie, życząc im wytrwałości w dalszej pracy. Nie zabrakło też życzeń i życzliwych słów od zaproszonych gości, kierowanych nie tylko do nauczycieli, ale i do uczniów, a szczególnie tych, którzy tego dnia zostali uroczyście pasowani.  Pierwszoklasiści otrzymali drobne upominki ufundowane przez Wójta Gminy Limanowa. Tego dnia wszystkim dopisywały znakomite humory, czego powodem była niewątpliwie zabawna część artystyczna przygotowana przez uczniów Samorządu Szkolnego. Z ogromnym entuzjazmem powitano na scenie niezwykłych aktorów – naszych nauczycieli! Pedagodzy udowodnili, że nie tylko mają poczucie humoru, ale i wielki talent aktorski. Życie naszej szkoły ukazane z przymrużeniem oka długo nagradzano oklaskami.

Cyprian Chudy – przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego

czyste powietrze

szkola prom bezp

dobrze zaprojektowana

odblaksowa szkola

Początek strony