Ludzie z pasją

l z pasja 17 01l z pasja 17 022 czerwca 2017 r. Samorząd Uczniowski zorganizował spotkanie z aktorką filmową i telewizyjną Teresą Dzielską. Pani pochodzi z Limanowej, jest absolwentką krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, a od 2002 r. występuje na deskach Teatru im. A. Mickiewicza w Częstochowie.

Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze, co niewątpliwie było zasługą naszego gościa. Pani Teresa w bardzo ciekawy sposób opowiedziała o swojej pracy na planie filmowym jak i w teatrze. Przedstawiła nam blaski i cienie aktorstwa. Zadawaliśmy wiele pytań, na które odpowiadała bardzo wyczerpująco. Szkoda, że czas tak szybko płynie i 45 minut naszego spotkania minęło niepostrzeżenie, dlatego umówiliśmy się z panią Teresą na kolejne spotkanie, już w nowym roku szkolnym.

HPV 240x400px

nie pal