W czerwcu zostały przeprowadzone ankiety wśród rodziców, nauczycieli i uczniów, które miały sprawdzić stan bezpieczeństwa w naszej szkole.

Wnioski wynikające z ankiet:

  1. Wyszukać wśród ofert przedstawienie potępiające przemoc i zaprosić grupę do szkoły.
  1. Zorganizować wyjazd na spektakl „Błysk rekina” do Teatru Ludowego w Krakowie. Przedstawienie porusza temat agresji, odrzucenia i narodziny przyjaźni.

     30 września 2015 roku w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatów „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo”. W tym dniu Certyfikaty odbierają przedstawiciele szkół, które zdobyły ten zaszczytny tytuł po raz pierwszy. Nasza szkoła również go otrzymała, ale już po raz drugi, dlatego w naszym imieniu obebrała go przedstawicieka Komendy Powiatowej Policji w Limanowej i w październiku wręczyła Dyrektorowi Szkoły.

sp z pol 19 01     18 września 2019 r. na zaproszenie dyrektora do naszej szkoły przybyli policjanci. Funkcjonariusze przeprowadzili zajęcia teoretyczne i praktyczną naukę poruszamnia się po drogach, jako pieszy, pasażer czy rowerzysta. Tłumaczyli dzieciom, jak ważne jest noszenie odblasków, szczególnie w zbliżającym się sezonie jesienno – zimowym. Każde dziecko otrzymało od policjantów odblask, który obiecało umieścić na plecaku lub rowerze.

   

 

ii dz prof 19 0331 maja 2019 r. w naszej szkole odbył się II Dzień Profilaktyki. Na górnym korytarzu zebraliśmy się już o godzinie ósmej, by przystąpić do realizacji różnorodnych działań.

cert bezp szk 19

cert czyste pow 19

cert nie pal 19

cert bieg po zdr 19

cert trzymaj form 19

kubus

Początek strony