W czerwcu zostały przeprowadzone ankiety wśród rodziców, nauczycieli i uczniów, które miały sprawdzić stan bezpieczeństwa w naszej szkole.

Wnioski wynikające z ankiet:

1. Wyszukać wśród ofert przedstawienie potępiające przemoc i zaprosić grupę do szkoły.
  1. Zorganizować wyjazd na spektakl „Błysk rekina” do Teatru Ludowego w Krakowie. Przedstawienie porusza temat agresji, odrzucenia i narodziny przyjaźni.

30 września 2015 roku w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatów „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo”. W tym dniu Certyfikaty odbierają przedstawiciele szkół, które zdobyły ten zaszczytny tytuł po raz pierwszy. Nasza szkoła również go otrzymała, ale już po raz drugi, dlatego w naszym imieniu obebrała go przedstawicieka Komendy Powiatowej Policji w Limanowej i w październiku wręczyła Dyrektorowi Szkoły.

sp z pol 19 01     18 września 2019 r. na zaproszenie dyrektora do naszej szkoły przybyli policjanci. Funkcjonariusze przeprowadzili zajęcia teoretyczne i praktyczną naukę poruszamnia się po drogach, jako pieszy, pasażer czy rowerzysta. Tłumaczyli dzieciom, jak ważne jest noszenie odblasków, szczególnie w zbliżającym się sezonie jesienno – zimowym. Każde dziecko otrzymało od policjantów odblask, który obiecało umieścić na plecaku lub rowerze.

ii dz prof 19 0331 maja 2019 r. w naszej szkole odbył się II Dzień Profilaktyki. Na górnym korytarzu zebraliśmy się już o godzinie ósmej, by przystąpić do realizacji różnorodnych działań.

cert bezp szk 19

cert czyste pow 19