cert kraj 19 78          Nasza szkoła świętowała zakończenie trzyletniej pracy nad programem „Szkoła Promująca Zdrowie”. Nikt nie ma wątpliwości, że szkoła  promuje zdrowie.

wyciecz integr 19 01 5 listopada klasa VI i VII uczestniczyła w wycieczce integracyjnej do Nowego Sącza. Pierwszym punktem wyjazdu  było kino  Helios i obejrzenie filmu pt. „Był sobie pies 2”. W filmie prócz zabawnych i wzruszających scen, pojawiły  się wątki ukazujące problemy, z którymi często boryka się każdy z nas.

i m szk 19 45

gry zab 19 01 Dnia 19 listopada odbyły się zawody powiatowe w grach i zabawach organizowane przez Małopolski Ośrodek Sportowy w Limanowej. Naszą szkołę reprezentowało 9 osób, uczniów z klas I-III. W poszczególnych zabach prezentowali wysoki poziom sprawności fizycznej. Zobacz zdjęcia!

sp z pol 19 01 Dnia 19 października 2019 r. klasy I-III odwiedził pan policjant sierżant sztabowy Dariusz Ciba. Podczas spotkania omówił zasady bezpiecznego poruszania się po ulicach.