rozp r szk 17 24rozp r szk 17 14rozp r szk 17 05

 

 

 

Witamy nowy rok szkolny!

      4 września o godzinie ósmej mszą świętą rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Mszę odprawił i kazanie  wygłosił ksiądz Robert Duda, który rozpoczyna pracę w naszej szkole. Następnie odbyła się krótka akademia. Przypomnieliśmy w niej o rocznicy wybuchu II wojny światowej i  upamiętniliśmy pamięć tych, którzy poświęcili swoje życie za ojczyznę.

Druga część akademii w sposób żartobliwy ilustrowała to, co nas czeka w ciągu roku szkolnego na wszystkich przedmiotach.

Podczas uroczystości gło zabrał dyrektor, który powitał zebranych uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników. Szczególnie serdecznie powitał  nowych pracowników i nowych uczniów, dla których na pewno ten dzień był najbardziej stresujący. Dyrektor przypomniał także o bezpieczeństwie w drodze do i ze szkoły. Krótko omówił to, co zastaniemy w bieżącym roku szkolnym.

Czy coś się zmieniło w  naszej szkole? Ależ tak! Staliśy się znów Szkołą Podstawową nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Starej Wsi. Oprócz uczniów szkoły podstawowej nadal są gimnazjaliści, ale tylko uczniowie klas II i III. Wszyscy mamy nadzieję, że to nie będzie trudny rok szkolny, a my łatwo podołamy nowym obowiązkom.

Akademię przygotowali uczniowie klasy V szkoły podstawowej i II gimnazjum pod kierunkiem Pań: Małgorzaty Opieli i Doroty Sewielskiej. O oprawę muzyczną zadbała Pani Iwona Gawlak.                                                                                                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                                                                                                             D.Sewielska

A teraz już naprawdę na zakończenie:

 „Już się zacznie... Oby do piątku! Oby do świąt! Oby do wakacji!” (str. int. „temysli.pl”) – czy właśnie tak myśleli zgromadzeni we wszystkich szkołach uczniowie?

 

 

czyste powietrze

szkola prom bezp

dobrze zaprojektowana

odblaksowa szkola

Początek strony