Dzień Babci i Dziadka 2017 r.

„Babciu i Dziadku żyjcie długi czas i zawsze kochajcie nas…”

dz b i dz 17 13Najmłodsze dzieci z naszej szkoły uczciły święto swoich babć i dziadków, przygotowując uroczystość w dniu 25 stycznia 2017r. Babcie i dziadkowie mieli okazję zobaczyć swoje wnuczęta podczas:

Czytaj więcej: Dzień Babci i Dziadka 2017 r.

Dzień Babci i Dziadka 2016 r.

W tym roku ta miła uroczystość odbyła się dopiero 4 lutego2016 r.. Na zaproszenie wnucząt bardzo licznie w liczbie 80 przybyli honorowi goście – babcie i dziadkowie. Zebranych powitał Dyrektor Szkoły – Marek Twaróg. Potem była akademia, na którą złożyły się wiersze, piosenki, bajka, tańce i okazjonalne przedstawienie, w którym dzieci grały role babć i dziadków. Nad występami dzieci z klas 0 – III czuwały panie nauczycielki. Po uroczystej akademii wszyscy Goście zebrali się na holu szkolnym. Był czas na ciastka, kawę i herbatę.

Dzień Babci i Dziadka - styczeń 2015

Uroczystość Dnia Babci i Dziadka odbyła się 22 stycznia 2015 r. Licznie przybyłe babcie i dziadkowie mieli okazję podziwiać występy swoich wnucząt. Najpierw swoje umiejętności recytatorskie prezentowały dzieci z klasy przedszkolnej. Trzecioklasiści przygotowały przedstawienie, które opowiadało o tym, że każdemu dziecku potrzebni są dziadkowie, często nawet zastępując rodziców. Klasa druga wprowadziła widzów w krainę baśni, tajemniczych przygód kończących się zawsze dobrze. Po występach starszych dzieci nastąpiła prezentacja dzieci z klasy pierwszej, które recytowały wiersze o tematyce związanej z pięknym dniem i śpiewały piosenkę przy podkładzie muzycznym. Całość zwieńczyły występy uczniów gimnazjum, którzy pokazali swoje zdolności wokalne i instrumentalne. Nad przebiegiem występów czuwali wychowawcy: Jolanta Ciągło, Małgorzata Bieda, Beata Kuna i Elżbieta Daniel. Dzieci składały babciom i dziadkom życzenia i podarowały laurki, które wykonały w klasie na zajęciach. Potem mili goście wesoło spędzili czas przy ciepłej herbatce lub kawie i smacznym ciasteczku. Cieszymy się, że babcie i dziadkowie chcą rok rocznie odwiedzić naszą szkołę i zobaczyć, w jakiej szkole uczą się ich wnukowie.

Dzień Babci i Dziadka

W dniu 30 I 2014 r. sala gimnastyczna  naszej  szkoły  zgromadziła liczną publiczność , a byli to babcie i dziadkowie naszych dzieci.  21 22 stycznia to jedno z najpiękniejszych dni w roku „ Dzień Babci i Dziadka”.  Wtedy właśnie babcie i dziadowie obdarowywani są przez wnuków szczególnymi dowodami miłości. W naszej szkole dzieci z kl. 0- III przygotowywały się do tego święta  bardzo starannie. Wykonały okolicznościowe laurki z życzeniami.  Program artystyczny  ćwiczyły dzieci pod okiem nauczycielek: Elżbiety Daniel, Jolanty ciągło, Beaty Kuna i Małgorzaty Bieda.  Zaangażowanie dzieci, nauczycieli, rodziców  było bardzo duże. W tym dniu na sali nie zabrakło żadnej babci i dziadka.   Pierwszaki przedstawiły bajkę pt. „ Czerwony Kapturek”. Była wspaniała scenografia i piękne rekwizyty.  Starszaki wcieliły się w postacie babć i dziadków i walczyły o punkty w „ Familiadzie” grze opartej na słynnym teleturnieju emitowanym w TVP2 . Maluchy pokazały ćwiczenia dla dziadków aby na długo zachować sprawność fizyczną. Klasa II uświetniła uroczystość przedstawieniem pt. „Niespodzianka dla Babci i Dziadka” Spotkanie z wyjątkowymi gośćmi było wspaniałym przeżyciem i doświadczeniem dla wszystkich uczestników .  Po uroczystej akademii wszyscy  Goście zebrali się na szkolnym holu. Był czas na ciasto, kawę i herbatę.

HPV 240x400px

nie pal