zak r 21 50W piątek 25 czerwca 2021 r. odbył się skromny apel na zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Ze względu na obostrzenia sanitarne uczniowie zostali podzieleni na trzy grupy: oddziały przedszkolne, klasy 1-3 oraz klasy 4-8.

dz prof 21 1322 czerwca w naszej szkole już po raz trzeci obchodziliśmy dzień profilaktyki. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od podsumowania działań związanych z programem „Szkoła dobrego wychowania”.

Szanowni Państwo, od roku szkolnego 2021/2022 świadczenie w ramach programu „Dobry Start 300+” będzie przyznawał i wypłacał Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Dotychczas obsługę wniosków i wypłatę tego świadczenia realizowały ośrodki pomocy społecznej.

Wnioski będzie można składać od 1 lipca do 30 listopada 2021 r. tylko drogą  elektroniczną, przy wykorzystaniu następujących kanałów:

- portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS,
- bankowości elektronicznej,
- portalu empatia.mpips.gov.pl.

Świadczenie będzie wypłacane wyłącznie na konto bankowe wskazane we wniosku.

Więcej informacji na temat obsługi programu ”Dobry Start” oraz o obowiązujących zmianach beneficjenci świadczenia znajdą na naszej stronie internetowej www.zus.pl

wyci ldk 21 05Dnia 23 czerwca 2021 r. klasy 1-3 wraz z wychowawcami wybrały się do kina na film animowany „Luca”.

Po seansie zwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną. Pani bibliotekarka zapoznała ich z pracą bibliotekarza oraz z ofertą skierowaną dla dzieci i młodzieży.

dz taty 21 01 dz taty 21 02Uczniowie klasy II i III wraz z wychowawcami J. Ciągło i B. Kuna postanowili przygotować niespodziankę dla rodziców. W tajemnicy uczyli się wierszy i piosenek oraz przygotowali własnoręcznie wykonane prezenty.