wypozyczaj 22 04 W listopadzie 2021 r. Biblioteka Pedagogiczna w Limanowej ogłosiła konkurs plastyczny, który promował czytelnictwo. To była już piąta edycja konkursu pt. „Dobry zwyczaj wypożyczaj”.

czyt z kl 21 01 Uczniowie klasy III otrzymali potwierdzenie realizacji I modułu „Podróże małe i duże” III edycji Międzynarodowego Programu Edukacyjnego „Czytam z klasą” pt. „Poznajemy zawody”. Jako pierwszą lekturę wybraliśmy książka Romana Pisarskiego „O psie, który jeździł koleją”.

koleda 21 48

Boże Narodzenie to jedno z najpiękniejszych świąt, które obchodzi się na całym świecie - czas radości, pojednania, miłości, przemyśleń i spotkań z bliskimi.  Z tej okazji w piątek 17 grudnia w naszej szkole odbył się Apel Świąteczny.

kartki 21 0413 grudnia 2021 roku przypada 40. rocznica wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. To nie jest rocznica do świętowania. To gorzkie przypomnienie, trudnych dni. Na polskie ulice wyjechały czołgi i pojazdy opancerzone, pojawiły się oddziały wojska i milicji.

kartka sw 21 01 kartki 21 02  Przed Świętami Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski włączył się w akcję charytatywną Świąteczne Kartki Dobroczynne zainicjowaną przez Stowarzyszenie Sursum Corda. Organizacja ta wspiera osoby chore i niepełnosprawne.