Protokół z posiedzenia Komisji Rekrutacyjnej
do oddziałów przedszkolnych na rok 2021/2022
z dnia 18 marca 2021 roku

 

Na podstawie art. 131 ust.2 pkt. 1-7 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 roku Prawo Oświatowe

oraz kryteriów określonych przez organ prowadzący szkołę zawarty w Uchwale
NR XVI/172/2017 Rady Gminy Limanowa z dnia 28 marca 2017 roku

Komisja w składzie

mgr Alicja Pazdur- przewodnicząca komisji
mgr Anna Florek- członek komisji
mgr Iwona Gawlak- członek komisji

Podaje do wiadomości publicznej listę kandydatów zakwalifikowanych
i niezakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych na rok 2021/2022

ZAKWALIFIKOWANI:

  1. Adamczyk Łukasz
  2. Adamczyk Zuzanna Krystyna
  3. Bieda Helena Karolina
  4. Biedroń Tymoteusz
  5. Bielska Julia
  6. Bielska Lena
  7. Biernat Antoni
  8. Biernat Iga
  9. Biernat Sebastian
  10. Biernat Szymon
  11. Ćwik Blanka
  12. Firlej Dominik
  13. Franczak Antoni
  14. Franczak Emilia
  15. Halat Ksawery
  16. Jasica Kacper
  17. Jasica Weronika
  18. Jawor Julia
  19. Kędroń Michał Jan
  20. Kędroń Milena Helena
  21. Kindlik Jakub
  22. Kita Eliza
  23. Klimczak Natalia Zofia
  24. Kroczek Mikołaj
  25. Kuna Maria Danuta
  26. Kurek Jan
  27. Kuzak Ignacy
  28. Liszka Wojciech
  29. Łazarz Milena
  30. Łyszczarz Szymon
  31. Małucha Franciszek
  32. Olchawa Witold Jan
  33. Pachut Henryk
  34. Sikoń Lena
  35. Stanisz Blanka
  36. Szulc Marta Anna
  37. Tabor Wojciech
  38. Tokarczyk Mateusz
  39. Wnękowicz Marcelina
  40. Wojtas Tomasz

Termin potwierdzenia  przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia w sekretariacie szkoły mija dnia 7 kwietnia 2021 roku.

Podanie do publicznej wiadomości przez komisje rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i nie przyjętych nastąpi do dnia 12 kwietnia.

W przypadku dysponowania w oddziałach przedszkolnych wolnymi miejscami zostanie przeprowadzone postępowanie uzupełniające. Termin składania wniosków dla postępowania uzupełniającego odbędzie się w dniach 10- 14 maja.

Komisja rekrutacyjna:

                                                    mgr Alicja Pazdur- przewodnicząca………………………………..

                                                    mgr Anna Florek- członek komisji…………………………………...

                                                     mgr Iwona Gawlak – członek komisji…………….……….………….