Protokół z posiedzenia Komisji Rekrutacyjnej
do oddziałów przedszkolnych na rok 2021/2022 z dnia 09 kwietnia 2021 roku

 

Na podstawie art. 131 ust.2 pkt. 1-7 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 roku Prawo Oświatowe oraz kryteriów określonych przez organ prowadzący szkołę zawarty w Uchwale
NR XVI/172/2017 Rady Gminy Limanowa z dnia 28 marca 2017 roku

Komisja w składzie

mgr Alicja Pazdur- przewodnicząca komisji
mgr Anna Florek- członek komisji
mgr Iwona Gawlak- członek komisji

Podaje do wiadomości publicznej listę kandydatów przyjętych do oddziałów przedszkolnych na rok 2021/2022

PRZYJĘCI:

  1. Abram Grzegorz
  2. Adamczyk Łukasz
  3. Adamczyk Zuzanna Krystyna
  4. Bieda Hanna Katarzyna
  5. Bieda Helena Karolina
  6. Biedroń Tymoteusz
  7. Biel Julia
  8. Bielska Julia
  9. Bielska Lena
  10. Biernat Antoni
  11. Biernat Iga
  12. Biernat Sebastian
  13. Biernat Szymon
  14. Biernat Zofia
  15. Borowski Marcel
  16. Bujak Lena
  17. Czachurska Patrycja
  18. Czachurski Kamil
  19. Ćwik Blanka
  20. Filipiak Karolina
  21. Firlej Dominik
  22. Florek Aleksandra
  23. Florek Zuzanna
  24. Franczak Antoni
  25. Franczak Emilia
  26. Franczak Hubert
  27. Franczak Sara
  28. Gawlak Julia
  29. Grad Alan
  30. Halat Ksawery
  31. Jasica Kacper
  32. Jasica Weronika
  33. Jawor Julia
  34. Jaworska Daria
  35. Kędroń Michał Jan
  36. Kędroń Milena Helena
  37. Kindlik Jakub
  38. Kindlik Wojciech
  39. Kita Eliza
  40. Klimczak Natalia Zofia
  41. Król Antonii
  42. Król Lena
  43. Kruczek Marcel
  44. Kulak Rita
  45. Kuna Maria Danuta
  46. Kuna Nikodem
  47. Kurek Jan
  48. Kuzak Ignacy
  49. Łazarz Milena
  50. Łyszczarz Jakub Michał
  51. Łyszczarz Joanna
  52. Łyszczarz Sebastian
  53. Łyszczarz Szymon
  54. Majka Jakub Dawid
  55. Małucha Franciszek
  56. Małucha Lena
  57. Marcisz Karol Wincenty
  58. Matras Kornelia
  59. Młynarczyk Gabriela
  60. Mruk Magdalena
  61. Mruk Maksymilian
  62. Nalepa Amelia
  63. Olchawa Witold Jan
  64. Pachut Henryk
  65. Pachut Ludwik
  66. Paruch Krzysztof
  67. Pierzga Łukasz
  68. Pietrucha Albert
  69. Pietryga Bartłomiej
  70. Piórkowska Emilia
  71. Piórkowska Zofia
  72. Piszczek Aleksander
  73. Piszczek Maksymilian
  74. Poręba Antoni
  75. Poręba Daria Alicja
  76. Prędka Milena
  77. Prędki Mikołaj
  78. Ptaszek Michał Oliwier
  79. Puto Patryk
  80. Pytel Piotr
  81. Sikoń Maja
  82. Stanisz Blanka
  83. Starzec Julia Magdalena
  84. Starzyk Arkadiusz
  85. Tabor Wojciech
  86. Tokarczyk Mateusz
  87. Twaróg Fabian
  88. Wnękowicz Marcelina
  89. Wojak Marcelina
  90. Wojak-Ćwik Zofia
  91. Wojtas Tomasz
  92. Wyżycka Julia

 Komisja rekrutacyjna:

                                                    mgr Alicja Pazdur- przewodnicząca………………………………..

                                                    mgr Anna Florek- członek komisji…………………………………...

                                                     mgr Iwona Gawlak – członek komisji…………….……….………….