ognisko 21 09 17 czerwca 2021 r. uczniowie klasy drugiej pod opieka wychowawczyni Jolanty Ciągło i rodzica p. Dawida Parucha wybrali się na klasowe ognisko pod Golcowem. Po krótkiej, ale wyczerpującej wędrówce ze szkoły na górę Golców (752 m n.p.m.) drugoklasiści zapalili znicze na grobach żołnierzy z I wojny światowej.

 Potem wyruszyliśmy na miejsce, gdzie mogliśmy zapalić ognisko dzięki życzliwości gospodarzy działki państwa Teresy i Marka Krajewskich. Na początku naszego biwakowania towarzyszyła nam również pani Joanna Pachut.

Sprawnie rozpaliliśmy ognisko i upiekliśmy kiełbaski. Przez trzy godziny świetnie się bawiliśmy. Po uporządkowaniu terenu i zagaszeniu ogniska zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

Bardzo dziękujemy p. D. Paruchowi , p. J. Pachut i p. T. M. Krajewskim za pomoc w zorganizowaniu naszego klasowego ogniska.