tetrzyk 21 03 4 października do naszej szkoły zawitała grupa teatralna pod nazwą O!Teatr. Grupa O!Teatr to jedyny projekt w Polsce, który łączy elementy komediowo-kabaretowe z lalkowym teatrem dla dzieci.

Fakt, że wywodzą  się z krakowskiego środowiska artystyczno-kabaretowego wpłynął na wypracowanie własnego charakterystycznego stylu i metody aktorskiej. Komizm  ich spektaklów  nie jest banalny, co pokazują zarówno reakcje dzieci jak i dorosłych. Wszystkie przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3 obejrzeli przedstawienie pt. „O królewnie Marysi i lodowej górze”.  Dzieci z ogromnym zainteresowaniem obejrzały historię kapryśnej i samolubnej  królewny Marysi.  Były również świadkami ogromnej przemiany księżniczki  dokonanej za sprawą czarnego łabędzia i lodowej góry.

Przedstawienie to uczy  dzieci dlaczego nie warto postępować egoistyczne i jak wiele warte są przyjaźń, miłość czy bycie wrażliwym na drugiego człowieka.