piecz ziem 21 18

Mały Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem J. Ciągło w dniu 08 października 2021 r. zorganizował dla klas 1-3 zabawę integracyjną, tradycyjnie zwaną Świętem Pieczonego Ziemniaka.

Podczas oczekiwania na upieczenie się kiełbasek i oczywiście ziemniaków uczniowie uczestniczyli w wielu grach i zabawach organizowanych przez nauczycieli uczących w klasach 1-3.

Na zakończenie wspólnej zabawy wszyscy uczestnicy mogli poczęstować się upieczonymi kiełbaskami oraz przepysznymi pieczonymi ziemniakami.

Bardzo dziękuję rodzicom Joannie i Sylwestrowi Pachut, Oldze i Jakubowi Marcisz za użyczenie grillów dzięki, którym mogliśmy szybko upiec kiełbaski i ziemniaki oraz panu Józefowi Śmierciakowi za pomoc przy ognisku.

1. Ciągło, M. Banach, E. Daniel