sciezka ed 21 1326 października 2021 r. uczniowie klasy trzeciej pod opieką wychowawczyni Jolanty Ciągło i pani Anny Włodarczyk uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej Ścieżką Przyrodniczą pod Ostrą. W jej trakcie trzecioklasiści utrwalali swoją wiedzę o warstwowej budowie lasu, jego mieszkańcach i roślinności w nim występującej.

Podczas spotkania z pracownikami Nadleśnictwa w Limanowej, leśniczymi: panem Łukaszem i panią Magdą na ścieżce edukacyjno - przyrodniczej pod Ostrą usystematyzowali i pogłębili swoja wiedzę.

Leśnicy w bardzo ciekawy sposób objaśniali wszelkie zagadnienia związane z interesującym nas tematem: piętrową budową lasu.

Piękna pogoda, urokliwa trasa oraz duża wiedza i interesujący sposób przekazania informacji przez leśniczych była gwarantem wspaniałej wycieczki.

Na zakończenie uczestnicy wyprawy otrzymali od naszych przewodników pamiątkowe odblaski i magnesy.

Bardzo dziękujemy naszym prowadzącym za bardzo ciekawą wycieczkę, ogrom wiedzy i chęć podzielenia się nią z nami oraz za cierpliwe odpowiadanie na pytania uczniów.

1. Ciągło