andrzejki 21 0224 listopada dla uczniów klas 1-3 odbyła się zabawa andrzejkowa połączona z konkursem na najciekawsze przebranie za postać bajkową lub literacką. Uroczystość poprzedziła inscenizacja  wierszy Jana Brzechwy, zatytułowana „ Witajcie w naszej bajce”.

Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy trzeciej pod kierunkiem pani Marzeny Banach. Młodzi aktorzy w żartobliwy sposób zaprezentowali twórczość znanego pisarza dla dzieci – Jana Brzechwy. Następnie odbył się konkurs na najciekawsze przebranie. Wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością w przygotowaniu strojów.  Posiadacze najciekawszych strojów otrzymali dyplomy i nagrody. Po konkursie wszystkie dzieci  tańczyły w rytm najlepszych przebojów muzyki rozrywkowej.

  

  1. Banach, J. Ciągło, B. Kuna, E. Daniel