koleda 21 48

   Boże Narodzenie to jedno z najpiękniejszych świąt, które obchodzi się na całym świecie - czas radości, pojednania, miłości, przemyśleń i spotkań z bliskimi.  Z tej okazji w piątek 17 grudnia w naszej szkole odbył się Apel Świąteczny.

O atmosferę w tym dniu zadbali występujący w pięknej scenografii nasi uczniowie. Jasełka przygotowane przez uczniów klasy Ib pod opieką pani Marzeny Banach,  przeplatane były kolędami w wykonaniu wszystkich uczniów. Rozbrzmiewały dobrze znane wszystkim kolędy, które uświadomiły nam, że Święta Bożego Narodzenia są już blisko. Wspólne kolędowanie to wspaniała tradycja.  Dzięki wielkiemu zaangażowaniu przedszkolaków, uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej  udało się stworzyć uroczysty nastrój umacniający wiarę w Boże Narodzenie. Na zakończenie apelu przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli szczere, życzenia świąteczne dla dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkoły oraz wszystkich uczniów.

   Po części artystycznej dyrektor szkoły Pan Marek Twaróg wręczył wiele zasłużonych nagród przedszkolakom oraz uczniom, którzy przystąpili do różnych konkursów  organizowanych w naszej  szkole. 

  

Samorząd Uczniowski