wypozyczaj 22 04 W listopadzie 2021 r. Biblioteka Pedagogiczna w Limanowej ogłosiła konkurs plastyczny, który promował czytelnictwo. To była już piąta edycja konkursu pt. „Dobry zwyczaj wypożyczaj”.

 

W konkursie wzięli udział również uczniowie naszej szkoły. Wysłane na konkurs prace zostały wyeksponowane przez organizatorów i można było je oglądać na przygotowanej wystawie. Ze względu na wciąż obwiązujące obostrzenia pandemiczne nie organizowano uroczystości wręczenia nagród zwycięzcom, ale należało nagrody odebrać z biblioteki. Dla naszych uczniów także przygotowano upominki.

Zaangażowanie uczniów zostało docenione również przez dyrektora szkoły, który uczestnikom konkursu wręczył nagrody podczas apelu świątecznego.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy sukcesów w kolejnych zmaganiach konkursowych.

  

Organizator etapu szkolnego konkursu – Dorota Sewielska