ib 21 07We wrześniu klasa Ia  i  Ib przystąpiły do realizacji projektu  fundacji Uniwersytet Dzieci. Uniwersytet Dzieci to organizacja non-profit, która powstała w 2007 roku w Krakowie. Jest pierwszym Uniwersytetem dziecięcym w Polsce. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów i wykładów dla dzieci w wieku 6-16 lat.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

odbędzie się w dniu 01 września 2021 roku

w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Starej Wsi według harmonogramu:

8.00 - spotkanie z wychowawcami w klasach:

0a - sala nr 5 (segment A - piętro) wychowawca - mgr Iwona Gawlak

0b - sala nr  6 (segment B - piętro) wychowawca - mgr Monika Twaróg

0c - sala nr 12 (segment A - parter) wychowawca - mgr Anna Florek

0d - sala nr 7 (segment B - piętro) wychowawca - mgr Alicja Pazdur

I a - sala nr 3 (stary budynek) wychowawca - mgr Beata Kuna

I b - sala nr 2 (stary budynek) wychowawca - mgr Marzena Banach

II - sala nr 4 (segment B - parter) wychowawca - mgr Elżbieta Daniel

III - sala nr 6 (stary budynek - piętro) wychowawca - mgr Jolanta Ciągło

IV - sala nr 5 (segment B - parter) wychowawca - mgr Małgorzata Opiela

V - sala nr 13 (segment A - parter) wychowawca - mgr Wioletta Kurek

VII - sala nr 2 (segment C) wychowawca - mgr Wiesława Boruta

VIII - sala nr 1 (segment C) wychowawca - mgr Barbara Frączek

9.00 - msza św. na sali gimnastycznej

zak r 21 50W piątek 25 czerwca 2021 r. odbył się skromny apel na zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Ze względu na obostrzenia sanitarne uczniowie zostali podzieleni na trzy grupy: oddziały przedszkolne, klasy 1-3 oraz klasy 4-8.

dz prof 21 1322 czerwca w naszej szkole już po raz trzeci obchodziliśmy dzień profilaktyki. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od podsumowania działań związanych z programem „Szkoła dobrego wychowania”.

Szanowni Państwo, od roku szkolnego 2021/2022 świadczenie w ramach programu „Dobry Start 300+” będzie przyznawał i wypłacał Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Dotychczas obsługę wniosków i wypłatę tego świadczenia realizowały ośrodki pomocy społecznej.

Wnioski będzie można składać od 1 lipca do 30 listopada 2021 r. tylko drogą  elektroniczną, przy wykorzystaniu następujących kanałów:

- portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS,
- bankowości elektronicznej,
- portalu empatia.mpips.gov.pl.

Świadczenie będzie wypłacane wyłącznie na konto bankowe wskazane we wniosku.

Więcej informacji na temat obsługi programu ”Dobry Start” oraz o obowiązujących zmianach beneficjenci świadczenia znajdą na naszej stronie internetowej www.zus.pl