biblioteka 21 01

biblioteka 21 02

Książka to mędrzec łagodny i pełen słodyczy, który puste życie napełnia światłem,a puste serca wzruszeniem” (K. Makuszyński)

W dniach 22 i 28 września 2021 roku uczniowie z klas I odwiedzili bibliotekę.

dz naucz 21 13Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbył się w naszej szkole 13.X.2021r.

Z tej okazji Samorząd Uczniowski przedstawił w zabawny sposób grono pedagogiczne od niecodziennej strony.

slubow 21 13 13 października odbyło się długo wyczekiwane ślubowanie uczniów klas pierwszych.  Na akademię licznie  przybyli rodzice, uczniowie i nauczyciele. Uroczystość  swoją obecnością uświetnili Wójt Gminy Limanowa – Jan Skrzekut oraz Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół – Edyta Król.

wyciecz. 21 06 W dniu 08 października uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w wycieczce do Limanowskiego Muzeum Regionalnego. Zwiedzili tam interaktywną wystawę poświęconą Bitwie Limanowskiej, a pani kustosz Magdaleną Urbaniec przybliżyła im historię tamtych wydarzeń.

polic 21 01W dniu 12 października 2021 r. uczniowie klas 1-3 oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych mieli niecodziennych gości. Odwiedzili ich policjanci z Powiatowej Komendy Policji w Limanowej.