k p czyt 21 05 Konkurs Pięknego Czytania odbył się w dniach 17.02.2021 r. i 19.02.2021 r. w świetlicy szkolnej. Wzięli w nim udział chętni uczniowie uczęszczający na zajęcia świetlicowe. Zadaniem uczniów było przeczytanie przygotowanego wcześniej utworu należącego do kanonu literatury dla dzieci. Najczęściej były to wiersze Jana Brzechwy, Juliana Tuwima i Aleksandra Fredry.

zajecia sw 20 11 We wrześniu, podczas zajęć świetlicowych, uczniowie klas I-VI wykonali modele figur przestrzennych.

Zajęcia prowadzone były z wykorzystaniem techniki origami modułowego i miały na celu rozwijanie koncentracji wzrokowo-ruchowej, pamięci, uwagi oraz doskonalenie sprawności manualnej. Wszyscy pracowali z chęcią i zaangażowaniem. Uczniowie składali kartki papieru kolorowego według instrukcji, tworząc oryginalne sześciany.

REGULAMIN ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Starej Wsi