certyf szk pr zdrSzkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Starej Wsi dostąpiła ogromnego zaszczytu otrzymania Krajowego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie. To prestiżowe wyróżnienie zostało przyznane placówce przez Ministra Edukacji Narodowej, Przemysława Czarnka, na podstawie rekomendacji udzielonej przez Centralną Kapitułę Krajowego Certyfikatu Szkoła Promująca Zdrowie działającą przy Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie.

cert kraj 19 78          Nasza szkoła świętowała zakończenie trzyletniej pracy nad programem „Szkoła Promująca Zdrowie”. Nikt nie ma wątpliwości, że szkoła  promuje zdrowie.

wyciecz integr 19 01 5 listopada klasa VI i VII uczestniczyła w wycieczce integracyjnej do Nowego Sącza. Pierwszym punktem wyjazdu  było kino  Helios i obejrzenie filmu pt. „Był sobie pies 2”. W filmie prócz zabawnych i wzruszających scen, pojawiły  się wątki ukazujące problemy, z którymi często boryka się każdy z nas.

i m szk 19 45

gry zab 19 01 Dnia 19 listopada odbyły się zawody powiatowe w grach i zabawach organizowane przez Małopolski Ośrodek Sportowy w Limanowej. Naszą szkołę reprezentowało 9 osób, uczniów z klas I-III. W poszczególnych zabach prezentowali wysoki poziom sprawności fizycznej. Zobacz zdjęcia!